Hakkımızda

Türkiye de hızla gelişen bilişim sektöründe tecrübeli ve dinamik kadrosu ile sektörde aranan firmalar arasında yer almayı kendisine ilke edinmiş Lale Bilgisayar 2004 yılında kurulmuştur. 13 Yılı aşkın bir süredir bilişim sektöründe aktif rol oynayan Lale Bilgisayar müşterilerinin çözümlerine ilişkin beklentilerini güvenilir, kalıcı ve ihtiyaçlarını eksiksiz karşılama hedefiyle çalışmakta olup müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verme ilkesiyle hareket etmektedir.

Lale Bilgisayar, müşterinin ihtiyaçlarına karşı pozisyon alma refleksi ve müşteri memnuniyeti odaklı yapısıyla, Türkiye’nin dört bir yanına koşulsuz müşteri memnuniyetini sürdürme amacındadır.Firmamız, Türkiye’nin değişim ve gelişimine fayda sağlamanın yanı sıra, iş ortakları ile tüketiciye en iyi hizmeti veren, müşterilerin sorunlarına eksiksiz çözüm getiren ve sahasında öncü bir teknoloji firması olma hedefiyle çalışmalarına devam edecektir.

Detaylarla uğraşmak zorunda değilsiniz, bu bizim işimiz. Siz sadece istediğinizi anlatın, biz de teknolojik altyapının standartlarına uygun ve bir bütün olarak çalışır hale gelmesi konusundaki çalışmaları yapalım.

Kiminle çalıştığınız önemlidir, bizimle çalışanlar bunu iyi bilir..